ORACLE GOLF CUP 2007 a charitatívna aukcia

ORACLE GOLF CUP 2007 a charitatívna aukcia
09.10.2007
Piešťany, 28. september 2007.
Na charitatívnom golfovom turnaji ORACLE GOLF CUP 2007, ktorého sa zúčastnili zástupcovia významných spoločností pôsobiacich v oblasti finančných, bankových, telekomunikačných služieb a IT technológií, sa súťažilo i pomáhalo súčasne.

Myšlienku "Súťažme a pomáhajme spolu" priniesli spoločnosti Oracle Slovensko a INCOMA Slovakia spolu so snahou, aby sa do tohto projektu zapojilo čo najviac spoločensky zodpovedných firiem.

Účastníci ORACLE GOLF CUP 2007, mali možnosť prejaviť sa nielen na ihrisku svoju hrou, ale tiež pri charitatívnej aukcii športových potrieb, v ktorej si mohli vydražiť napríklad palicu od Milana Lasicu, Janka Kurica z Vidieka, driver majsterky Slovenska Lujzy Bubánovej, palicu od Petra Nováka alias Šarkana, dres podpísaný hokejovým tímom Slovana Bratislava a golfový set od generálneho riaditeľa Oracle Slovensko Jozefa Jurkoviča.

V tomto projekte sa doposiaľ vydražilo a prispelo finančnými prostriedkami v hodnote cca 110 000,- Sk.

ĎAKUJEME !

Milan Lasica
Janko Kuric
Lujza Bubánová
Peter Novák
Hokejový tím Slovan Bratislava
Ivan Mičko, Lucy Media
Ivan Golian, Všeobecná úverová banka
Juraj Polák, Hewlett-Packard Slovakia
Milan Hán, SAP Slovensko
Viktor Birnstein, Siemens IT Solutions and Services
Jozef Jurkovič, Oracle Slovensko
Branislav Kartik, Orange Slovensko

Finančné prostriedky sa venujú na charitatívne účely a konkrétne použitie bude zverejnené v rámci GALA VEČERA firmy Oracle Slovensko začiatkom roku 2008, a tiež na www.golfaukcia.sk a v iných tlačových a elektronických médiách.